Dış Cephe Temizlik Nedir ve Nasıl Yapılır?

Süper temizlik.com.tr| Blog - Dış Cephe Temizlik Nedir ve Nasıl Yapılır?

Dış Cephe Temizlik Nedir ve Nasıl Yapılır?
Ücretsiz İlan Sitesi

Sahibinebak.com
Sahibinebak.com

Dış Cephe Temizlik Nedir ve Nasıl Yapılır?

 

Binalarınızın veya işyerlerinizin dış cepheleri yıllar içerisinde oldukça kirlenir ve aşınırlar. Dolayısıyla belirli aralıklarda dış cephe temizlik yaptırılması gerekir.

Binalarınızda yapacağınız temizlikler sadece iç kısımlarla kısıtlı değildir. Rüzgar, yağmur, kar gibi etmenlerden dolayı dış cephelerinizin sürekli olarak kirletici faktörlerin etkisindedir. Dış cephelerde yapılacak olan temizlik işlemi tehlikeli olacağından uygun ekipman ve temizlik malzemeleri ile yapılmak zorundadır. Aksi durumda yaşayabileceğiniz kazalarla büyük kayıplar yaşayabilirsiniz.

Kullanılacak ekipmanların yanında temizlik malzemelerinin kullanımı da oldukça önemlidir. Evlerinizde kullanacağınız temizlik malzemeleri ya da bilinçsizce kullanacağınız malzemeler ile hem istenilen temizlik elde edilemez hem de dış cephenize zarar verebilirsiniz.

Binaların Dış Cephe Temizlikleri Nasıl Yapılır?

dış cephe temizlik hizmeti

Binalarınızın dış cepheleri alüminyum, granit, siding ve diğer kompozit malzemelerden oluşmaktadır. Bu tarz kompozit malzemelerin temizlikleri uygun ekipman ve profesyonel ekiplerce yapılmalıdır. Uzman ekiplerce yapılacak olan dış cephe temizlik için öncelikle fizibilite çalışması yapılmalıdır. Cephenin durumu, hangi yöntemle temizlenmesi gerektiği ve hangi kimyasal maddelerin kullanılması gerektiği önceden belirlenmelidir. Yapılacak olan modelleme ile temizliğin en iyi şekilde yapılması için gerekli kimyasal maddeler seçilmektedir.

 

Cam Kaplı Dış Cephelerin Temizlikleri Nasıl Yapılır?

Genelde iş yerlerinin dış cepheleri camlardan oluşur. Diğer materyallere göre daha çabuk kirlenecek olan camların temizliklerinin yapılmasından çok temiz kalmalarını sağlamak da önemlidir. Kullanılacak özel kimyasal maddelerle uygulama yapıldığında camın kiri üzerinde tutmaması sağlanabilmektedir. Dış cephe temizlik şirketleri bu tarz uygulamalar için en uygun yöntemleri uygulayabilmektedirler.

Yapacakları temizlik için öncelikle araştırmalarını yapacak olan şirketler nasıl bir uygulama yapılması gerektiğini ve uygulamanın nasıl yapılacağı ile ilgili yöntemleri belirleyerek işe başlar. Bu şekilde daha planlı ilerleyebileceğinden istenmeyen durumların oluşmasını engellemek için bütün önlemlerin alınması sağlanmış olacaktır.

Bütün bu nedenlerden dolayı kendi başınıza yapamayacağınız dış cephe temizlik işlerinizi işinde uzman bir firmaya vermeniz gerekecektir. Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ve uzman personel kadromuz ile sizlere dış cephe temizlik konusunda da hizmet vermeye devam ediyoruz. Temizlik işlerinde kazanmış olduğumuz tecrübe ile en zorlu temizleme işlerini zorlanmadan yapabiliyoruz.

Dış cephe temizlik hizmeti almak istediğiniz yerin bilgilerini aldıktan sonra yapacağımız fizibilite çalışmasının ardından yapılacak olan temizlik yöntemini, uygulanacak kimyasal maddeyi ve fiyatı belirliyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmiş olmanın verdiği öz güvenle sizlerden gelecek olan temizlik işlerini yapmaya devam ediyoruz.

Dış cephe temizliğinde en dikkat edilecek konu uygun malzemelerin kullanımıdır. Dış cephenin yapısına göre en uygun temizleme malzemesinin kullanılması gerekmektedir. Malzemenin yapısına uygun olmayacak temizlik malzemesinin kullanılması hem temizlik açısından beklenen sonucu vermeyecek hem de dış cephenizin aşınmasına ve daha kötü bir görüntü elde edilmesine neden olacaktır. Amacın daha temiz ve düzgün bir görüntü elde etmek olduğu düşünüldüğünde bu sonucu kimse istemeyecektir. 

 

Dış Cephe Temizlik Fiyatları

Dış cephe temizlik fiyatları yapılacak olan temizliğe ve yere göre değişkenlik göstermektedir. Kirlenmenin şiddeti ve alanın genişliği ne kadar artarsa dış cephe temizliği için harcayacağınız para o kadar fazla olacaktır. Bu nedenle uzun yıllar arayla temizlik yaptırmanızdansa kısa süreler içerisinde sık sık yaptıracağınız temizliklerin maliyetleri daha düşük olacaktır.

Evlerinizin veya iş yerlerinizin dış cephelerinin temizlikleri için hizmet veren dış cephe temizlik şirketleri sayısı oldukça fazla olsa da sizin için ‘en kaliteli dış cephe temizliği veren şirketler bulmak önemli asıl önemli meseledir. Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ile dış cephe temizlik işlerinizin mümkün olan en iyi fiyata yapacak ve en iyi hizmeti almanızı sağlayacaktır.

Süper Temizlik Apartman Temizliği
Süper Temizlik Cam Temizliği
Süper Temizlik Ev Temizliği
Süper Temizlik Haşere İlaçlama
Süper Temizlik Halı Yıkama
Süper Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik
Süper Temizlik Koltuk Yıkama
Süper Temizlik Kuru Temizleme
Süper Temizlik Ofis Temizliği
Süper Temizlik Ütü Hizmeti (Ütücü)
Süper Temizlik Dış Cephe Cam Temizliği
Süper Temizlik Gündelikçi, Yardımcı Bayan
Süper Temizlik Hastane Poliklinik Temizliği
Süper Temizlik Okul Dershane Temizliği
Süper Temizlik İş Yeri Temizliği
Süper Temizlik Yurt Temizliği
Süper Temizlik Avm Temizliği
Süper Temizlik Fabrika Temizliği
Süper Temizlik Endüstriyel Temizlik
Süper Temizlik Villa Temizliği
Süper Temizlik Temizlik Hizmetleri

SÜPER TEMİZLİK