Duvar Temizliği

Süper temizlik.com.tr| Blog - Duvar Temizliği

Duvar Temizliği
Ücretsiz İlan Sitesi

Sahibinebak.com
Sahibinebak.com

Duvar Temizliği

Estetik görünüme sahip bir evde yaşamak için evde bulunan eşyaların gösterişi ya da dış cephenin alımlı olması yeterli olmamaktadır. Evin güzel görünebilmesi için kesinlikle temiz olması gerekmektedir. Evin içerisinde bulunan pislikler ve kirler eşyaların ve mimarinin güzelliğini gölgede bırakmaktadır. Ayrıca temiz olmayan evlerin sağlıksız olduğu da düşünüldüğü için pek çok insan bu durumdaki evlerde yaşamanın sağlıklı olmadığını ve en kısa sürede müdahale edilmesi gerektiği konusunda hemfikirdir. Evin temiz olarak kabul edilebilmesi için camların, yerlerin ve eşyaların dışında duvarların da temiz olması gerekmektedir. Ancak duvarların temizliği için özel teknikler ve malzemeler gerekmektedir. Aksi taktirde temizlenmeye çalışılan duvar daha kirli bir hale getirilebilir. Şirketimiz duvarlarının kirli olmasından rahatsız olan ve profesyonel yardım almak isteyen kişilerin yardımına koşmaktadır. Duvar temizliği için yeterli tecrübeye ve gereken araçlara sahip olan Süper Temizlik adlı firmamız Diyarbakır ve çevresine hizmet vermektedir.

Duvar temizliği yaptırmak isteyen müşterilerimizin pek çoğu duvarı tekrar boyatma ve temizletme arasında kaldıklarını bildirmektedir. Duvarı tekrardan boyatarak istenilen sonuç alınamayabilir. Ayrıca duvarın küçük bir kısmında bulunan kir yüzünden boyama yapılacak olsa dahi tüm odanın tekrardan boyanması gerekmektedir. Bu da maddi açıdan insanları gereksiz yere zorlamaktadır. Ayrıca duvarda sıklıkla oluşan rutubetin üzerine yapılacak boya hem sağlık açısından tehlike oluşturmakta hem de maliyetin artmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden duvar temizliği yaptırmak hem sağlık açısından hem de maddi yönden daha mantıklıdır.

İşlemlere başlanmadan önce duvarlarını temizletmek için bizden yardım almak isteyen müşterilerimizden bilgi alınmaktadır. Duvarın tipi ve temizlenecek alanın boyutu hakkında alınan bu bilgi, hem hizmet verilirken kullanılacak araçların türünü hem de hizmetin fiyatını belirlenmesinde rol oynamaktadır. Müşterimizle anlaşma sağlandığı taktirde belirlenen tarihte ve saatte işlemlere başlanılmaktadır. Duvar temizliği konusunda uzman personellerimiz ilk olarak duvarı nemlendirmekte ve kirlerin yumuşamasını sağlamaktadır. Ardından duvar silme suyu ile dikkatli bir şekilde duvar kirden arındırılmaktadır. Bunun dışında buharlı temizlik ve vakumlu temizlik işlemleri de duvarın tipine göre uygulanabilir.

SÜPER TEMİZLİK