İstanbul buharlı ev temizliği hizmeti veren temizlik firmaları

Süper temizlik.com.tr| Blog - İstanbul buharlı ev temizliği hizmeti veren temizlik firmaları

İstanbul buharlı ev temizliği hizmeti veren temizlik firmaları
Ücretsiz İlan Sitesi

Sahibinebak.com
Sahibinebak.com

Çevre ve doğaya verilen önemin artarak devam ettiği günümüzde alışkanlıklar ve trendler de değişim göstermektedir.Güneş enerjisi,organik temizlik ürünleri ve doğal üretilen meyve ve sebzeler insanların hayatında daha fazla önem kazandı.Temizlikte ise buharlı temizlik uygulaması çevreye ve doğaya duyarlı kişilerin,temizlik şirketlerinin tercih ettiği bir temizlik modeli olarak yaygınlaşmaktadır.Süper temizlik,İstanbul buharlı ev temizliği hizmeti veren temizlik firmaları arasında tecrübesi ve modern donanımı ile müşterilerinin en çok tercih ettiği temizlik firmaları arasında ilk sırada gelmektedir.

Buharlı temizleme uygulamalarında deterjan kullanılmamakta bunun yerine buharın etkili gücünden fayda sağlanmaktadır.Buharlı temizlik uygulamalarında kullanacağınız buhar makinenin kalitesi ,uygun yardımcı aparatlar ve buharlı temizlik makinesini kullanacak kişinin bu konu hakkındaki deneyimi temizlik uygulamasından,hizmetinden elde edilecek sonucu etkileyecektir.

Buharlı temizleme ile camlar silinebilir,duşakabin temizlenebilir,fayanslar temizlenebilir ve hatta derz araları bile temizlenebilir.Ayrıca uygun aparatları yardımı ile fırınınızı temizleyebilir,halı ve koltuklarınızı temizleyebilir ve hatta perdelerinizin kırışıklığını dahi açabilirsiniz.Süper temizlik şirketi buharlı ev temizliği hizmetini, yeni bebeği olmuş annelere veya kimyasal temizlik ürünlerine karşı alerjisi olan ya da solunum yolu rahatsızlıkları olan kişilere ve doğaya,çevreye duyarlı herkese vermektedir.

Ayrıca buharlı ev temizliği hizmetini,inşaat sonrası temizlik veya tadilat sonrası temizlik ihtiyacı olan kişiler için vermekte ve duvarların tozunun alınmasında kullanmaktayız.

İstanbul'da buharlı ev temizliği hizmeti veren temizlik firmaları

Ev temizliğinin en rahat,sağlıklı,hijyenik ve modern hali ile tanışmanın zamanı geldiğine inanıyor iseniz  size buharlı ev temizliği nasıl yapılır,buharlı temizlikle nereleri temizleyebiliriz,buharlı ev temizliğinin bize sağladığı avantajları ve buharlı ev temizliği neden tercih edilmelidir konularına tecrübelerimiz ve sizden gelen öneri ve yorumlar dahilinde yanıtlar bulacağız.

buharlı ev temizliği hizmeti için:

Buharlı ev temizliği yapabilmemiz için bize bir buhar makinesinin gerekli olacağından yola çıkarak buhar makinesini nereden ve nasıl temin edilebilir isterseniz bu konu ile yola başlayalım.Buhar makinesini kısa bir araştırma yaparak satın alabilir ya da ev temizliği hizmeti vermekte olan temizlik firmalarını arayıp buharlı ev temizliği hizmeti verip vermediklerini öğrenerek, buharlı ev temizliği hizmeti veren bir temizlik firması ile anlaşarak ev temizliği randevusu alabilirsiniz.

Neden Buharlı Ev Temizliği :

Buharlı ev temizliği modern yaşamın ve ileri teknolojinin bize sunduğu avantajlardan bir tanesidir.Daha etkili bir temizlik yöntemi olan buharlı temizlik aynı zamanda geride hiç kimyasal atık bırakmadığından dolayı da sağlıklı ve çevre ile barışık bir temizlik yöntemidir.

-Yüksek ısı sayesinde suyun buhara dönüşmesi yöntemi ile yapılacak olan buharlı ev temizliği geride hiç kimyasal bırakmayacağı için daha  çevreci ve doğa ile dost bir temizlik çeşididir.

-Yüksek ısıdaki buhar sayesinde evinizdeki gözle görülemeyen mite,akar ve diğer mikroorganizmalardan kurtulabilirsiniz.Diğer temizlik yöntemleri bu mikroorganizmaları ortadan kaldırma konusunda çok etkili değildir.

-Maliyeti düşük bir temizlik uygulamasıdır.Her yüzeyin ve her eşyanın temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz.

-Koltuk temizliği,halı temizliği,yatak temizliği gibi birçok alanın temizliğinde tercih edilen buharlı temizlik yıkama işlemine göre eşyaları daha az ıslattığı için temizlenen eşyalar hemen kurur ve anında kullanıma hazır hale gelir.

-Buhar sayesinde yüzeyler üzerinde çıkarılması ve temizlenmesi zor,yapıştırıcı,silikon,bant,sakız ve diğer yapışkan maddeler kolayca çıkar ve temizlenir.

Buharlı Ev Temizliği Yaparken :

-Şayet ev temizliği için kullanacağınız buhar makinesinin basınç ve yoğunluk ayarı var ise her yüzeyde,eşyada ve kir çeşidinde farklı buhar ayarlarının gerekli olabileceğini unutmayın.

-Buharlı ev temizliği yaparken yanınızda ayrıca temizlik bezleri ve havlu bezler bulundurmanız gerekli olacaktır çünkü buharın kirler üzerinde ancak yumuşatıcı,sökücü etkisi vardır,ortadan kaldırıcı değil.Kirleri ortadan kaldırmak için bir temizlik bezi gereklidir.

-Buharlı ev temizliği yaparken buhar makinesinin üstesinden gelemediği durumlar olabilir.Örneğin süpürgeliklerin temizlenmesi ya da tavandaki örümcek ağlarının alınması gibi.

-Koltuklarınızın ve halılarınızın üzerindeki lekelerin çıkarılması için buharlı temizlik etkili bir yöntem olmayabilir,böyle durumlar için yıkama işlemini seçmeniz daha doğru olacaktır.

-Buharlı ev temizliği yaparken buharın yüksek ısısının teniniz ile temasından kaçınmalısınız,aksi taktirde teninizde yanıklar oluşabilir.

-Buharlı temizlik yaparken kimyasal temizleyicileri de beraberinde kullanırsanız normalden daha fazla etki elde edebilirsiniz.Bu durumu kendiniz için avantaja çevirmeniz ya da başınıza istenmeyen durumların gelmesi deneyim ve tecrübeleriniz ile doğru orantılıdır.Örneğin halı üzerindeki bir lekenin çıkarılmasında ilk önce kimyasal bir leke çıkarıcı kullanıp sonrasında buharın temizlik etkisinden yararlanmak isterseniz halının delinmesi veya hasar görmesi büyük bir olasılıktır.Şayet buharlı ev temizliği konusunda yardım almak ya da deneyimlerimizden faydalanmak isterseniz izmirde buharlı ev temizliği hizmeti veren temizlik firmaları.

SÜPER TEMİZLİK