Nevresim Nasıl Yıkanır?

Süper temizlik.com.tr| Blog - Nevresim Nasıl Yıkanır?

Nevresim Nasıl Yıkanır?
Ücretsiz İlan Sitesi

Sahibinebak.com
Sahibinebak.com

Nevresim Nasıl Yıkanır?

Nevresim takımı odanın eşyalarını değiştirmeden farklı farklı görünümler sağlamasına olanak veren örtülerdir. Sık sık temizlik isteyen nevresim takımları en çok kullandığımız eşyalardan biridir. Nevresim yıkama hepimizin hemen hemen her hafta yaptığı bir iştir. En sık yaptığımız temizliklerden biri olan nevresim yıkama yaparken dikkat etmemiz gereken birkaç nokta vardır.

  • Her nevresimin rengi farklı olduğu gibi kumaşları da farklı olabilir. Bu sebeple hem rengine hem cinsine uygun deterjan seçimi çok önemlidir.
  • Nevresim takımlarını en fazla 30 derecede yıkamak gerekir. Bunun sebebi nevresim takımlarının genelde yüzde yüz pamuk materyalden üretiliyor olmasıdır. Pamuk yüksek ısıya maruz kaldığında çekebileceğinden en fazla 30 derecede yıkamasını sağlayarak formunun bozulmasını engelleyebiliriz.
  • Yıkama esnasında mutlaka yumuşatıcı kullanmalısın. Kullanmazsan pamuktan üretilen nevresim takımların çok fazla sertleşebilir ve konforlu bir kullanım sağlamayabilir.
  • Asarak veya sererek kurutabileceğin takımını kurutma makinesinde de rahatlıkla kurutabilirsin.
  • Nevresim takımlarını ütülerken de dikkatli olmak gerekir. Bazı nevresim takımları baskılı olduğundan düşük ısıda ütülemek doğru olacaktır. Eğer ütü sonrası hemen kullanmayacaksan, düzgünce katlayıp tozlanmadan dolabınıza kaldırabilirsin.

Nevresim Kuru Temizleme

Özellikle yoğun çalışma hayatı olan kadınların aklında olan sorulardan biri de nevresim takımı yıkama fiyatları, nevresim yıkama fiyatları olunca bu konu hakkında birkaç bilgi vermek istedik. Eğer sen de zaman zaman evinin işlerine yetişmekte zorlanıyorsan nevresim takımlarını rahatlıkla kuru temizlemeye verebilirsin. Böylece hem sık sık yıkanan nevresim takımların deforme olmayacak hem de yorulmamış olacaksın. Nevresim takımların kuru temizlemede temizlenirken hem de ütülendiğinden sana yalnızca kaldırmak kalacak. Kuru temizleme yapılmadan nevresim takımının materyalini söyleyerek uygun yöntemi uygulamalarına yardımcı olmanı öneririz. Böylelikle hem nevresim takımlarının rengi solmayacak hem de ilk günkü gibi kullanmaya devam edeceksin.

Evde kendi başına yapabileceğin tüm bu yöntemler geçici çözümlerdir. Kendi kendine temizlemeye çalışırken çok sevdiğin çamaşırlarına istemeden zarar vermeni istemeyiz. Bu sebeple en etkili ve güvenilir çözüm yolu kuru temizlemedir. Nevresim takımlarını uzun süre ilk günkü görünümü ve renkleri solmadan kullanmak istiyorsan kuru temizleme hizmetinden yararlanmalısın.

Temiz, nevresim takımı temizliği için sana özel profesyonel kuru temizleme ve ütü hizmeti sunuyor. Bu hizmet ile nevresim takımı bakımı denilince akla gelen her işlemi kısa bir süre içerisinde yaptırabilirsin. Sen de bu hizmetten yararlanmak istiyorsan web sitemizden ya da uygulamamızdan hemen sipariş oluştur, gelip alalım, temizleyip getirelim!

SÜPER TEMİZLİK