Ofis Temizlik Kuralları Nelerdir?

Süper temizlik.com.tr| Blog - Ofis Temizlik Kuralları Nelerdir?

Ofis Temizlik Kuralları Nelerdir?
Ücretsiz İlan Sitesi

Sahibinebak.com
Sahibinebak.com

Ofis Temizlik Kuralları Nelerdir?

 

Ofis temizliği, ev temizliği ile kıyaslandığında daha fazla dikkat edilmesi gereken bir ortamdır. Ofis temizlik kuralları bulunmaktadır ve bu temizlik kurallarına uyularak temizliğin yapılması gerekmektedir. Ofis temizliğine gitmeden önce iş yeri yetkilisi ile tüm detaylarını görüşmeniz ve temizlik hakkında almanız gereken önemli bilgiler var ise almanız gerekmektedir.

Ofis yetkilisi temizlik yaptıracağı firma ile öncesinde iletişime geçerek ofis içerisinde ne gibi kurallara dikkat edilmesi gerektiği, dikkat edilmesi ya da dokunulmaması gereken eşyalar hakkında bilgi vermesi gerektiği son olarak da ofis içerisinde yapılacak işlerin neler olduğu konusunda bilgi verir.

Bu bilgiler, toz alma, yer silme, cam silme ve bunun gibi iş listesi ile firmaya gereken tüm bilgiler verilir. Aynı şekilde Temizlik Yolda firması olarak bizler de ofis yetkilisine karşı ofis temizlik kuralları hakkında işleyişimizi anlatarak ofis içerisinde ya da iş yerleri için temizlik işleri aldığımız zaman ofis yetkilisinden gelen talep doğrultusunda işlerimizi tamamlayacağımızı, bunların dışında yine ofis yetkilisinin yönlendirmeleri ile işlemlerimize devam edeceğimizi belirtiriz.

Bunların dışında ofis yetkilisine ya da iş yeri yetkilisine temizlik esnasında zarar görebileceğini düşündükleri eşya veya önemli evrakları ortadan kaldırmaları gerektiklerini, dikkat etsek de bu tür eşyaların kaybolma ya da zarar görmesi gibi durumları karşılığında firma olarak mesuliyet kabul etmediğimizi belirtiriz.

Ofis İçerisinde Baştan Uca Temizlik Süreci

Ofisleriniz ya da iş yeriniz için temizlik siparişi oluşturduğunuz an itibari ile sürecin sonuna kadar hangi işlemlerin yapılması gerektiğini aşağıda sizler için adım adım anlatacağız.

Ofis ya da iş yeriniz için temizlik yaptırmak istediğinize karar verdikten sonra sitemizi ziyaret ediyorsunuz ve sayfanın sağ kısmında bulunan form üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sipariş oluşturma aşamasında öncelikle bulunduğunuz ili ve semti seçiyorsunuz. Eğer hizmet verdiğimiz bölge içerisinde yer alıyorsanız siparişinizi oluşturmaya devam edebilirsiniz. Fakat hizmet verdiğimiz bölge dışında kalıyorsanız üzülerek sizlere destek olamayacağımızı belirtir ve bölgeniz içerisinde sizlere hizmet vermeye başlayana kadar farklı firmalardan destek almanızı önerebiliriz.

İl ve semt seçiminizi tamamladıktan sonra ne kadar süre ile hizmet almak istediğinizi belirtmelisiniz. Burada yarım gün ve tam gün seçeneklerimiz bulunmaktadır. Yarım günü tercih etmeniz durumunda gelip iş yerinizde 4 saat boyunca sizlere hizmet veriyoruz. Fakat tam günü tercih etmeniz durumunda 8 saat boyunca sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bunun seçimini de yaptıktan sonra ne kadar sıklıkla sizleri temizlik için ziyaret etmemiz gerektiğine karar vermelisiniz. Bunun seçimini de yine siparişinizi oluştururken yapıyor ve sonrası için kendimize not alarak o kadar aralıklar ile sizleri ziyaret ediyoruz.

Son olarak seçim yapmanız gereken kriter ise personel sayısı oluyor. İş yerinizin kapasitesi doğrultusunda personel sayısını da kendiniz belirliyorsunuz. Bizler de buna yönelik iş yerinize gelerek ofis temizlik kuralları kapsamında işlemlerinizi tamamlıyoruz.

SÜPER TEMİZLİK