Süper Hızlı Temizlik

Süpertemizlik.com.tr| Blog - Süper Hızlı Temizlik

Süper Hızlı Temizlik
Ücretsiz İlan Sitesi

Sahibinebak.com
Sahibinebak.com

Süper Hızlı Temizlik

İddialıyız, Bir Saatte Oradayız!

SüperTemizlik ile kendinizi kalıplara sokmanıza gerek yok. 1 saatte geliyor, 3.5 saat temizliyoruz. Hızlı temizlik hizmetimizden gün içinde istediğiniz saat yararlanabilirsiniz. İnternet sitemizden ya da telefonla sipariş vermeniz yeterli. 

Hızlı Temizliğin Genel İşleyişi Nasıldır?

Hızlı Temizlik, ev ve ofislerinizi bir temizlik personelinin 3,5 saat boyunca önceliklerinize göre temizlik yaptığı alternatif bir çözümdür. Örneğin akşam misafiriniz gelecek, siz misafirleriniz için hazırlanırken personelimiz de evinizi temizleyebilir.

Hızlı Temizlik Nedir?

Her zaman evimizde veya ofisimizde detaylı temizliğe ihtiyaç duymayız. Bazen görünen ve sıkça kullanılan alanların toparlanıp temizlenmesi bile büyük farklar yaratabilir. Hızlı temizlik hizmetiyle bu ihtiyacınızı pratik ve uygun fiyata karşılamayı hedefliyoruz.

Hangi Durumlarda Hızlı Temizlik Almalıyım?

Kısa sürede hem temel ihtiyaçları karşılayan hem de uygun fiyatlı bir temizlik yaptırmak istiyorsanız Hızlı Temizlik tam size göre!

Hızlı Temizlik Fiyatlarına Neler Dâhil?

Ev ve ofis temizliğinde görünen alanlarının toparlanıp temizlenmesini öneriyoruz. Hızlı temizliğin fiyatlarına, 3,5 saat boyunca sizin belirlediğiniz önceliklere göre bir temizlik dâhildir.

Hizmete Dâhil Olmayanlar

 • Can güvenliği sebebiyle yüksek bir katta iseniz camları dışarıdan temizlemek.
 • Ağırlığı 12 kg’dan fazla eşyaları taşımak.
 • Normalde ulaşılamayacak tehlikeli yerleri silmek.
 • Evcil hayvan dışkısı temizlemek.
 • Erimiş ve tehlikeli maddeleri temizlemek.
 • Gümüş parlatmak, temizlemek.
 • İlaçlama yapmak.
 • Garaj temizlemek.
 • Halı yıkamak.
 • Hızlı Ev Temizliğinde Temizlik Personelinin günlük SGK ücreti fiyata dâhil mi?

Hayır, Temizlik Personelimizin günlük  SGK sını E-devlet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz!

 • Sadece ütü yaptırmak istiyorum, bunun için Hızlı Temizlik hizmeti alabilir miyim?

Evet, alabilirsiniz. Sipariş adımında isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

 

Eğitim: Her temizlik personelinin yoğun bir eğitimden geçtiğini ilk deneyiminizden itibaren fark edeceksiniz.  İş ortaklığımız süresince de periyodik eğitimlerimiz devam ediyor.

Denetim: Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

Ücretsiz Telafi: Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz  telafi temizliğine gönderiyoruz.

Süreklilik: Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor.  Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

Temizlik Malzemesi: Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

Esneklik: Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

Güvenlik: Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

SÜPER TEMİZLİK