SÜPER TEMİZLİK EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETLERİ

Süper temizlik.com.tr| Blog - SÜPER TEMİZLİK EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETLERİ

SÜPER TEMİZLİK EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETLERİ
Ücretsiz İlan Sitesi

Sahibinebak.com
Sahibinebak.com

Ev Temizliği

İstanbul Ev Hijyeninde SüperTemizlik!

Süper Temizlik Ev Temizliği Şirketleri, 1997’den bu yana evleriniz de, ofislerinizde, villa ve şirketlerinizde Ev Temizliği Hizmeti sağlamaktadır. personellerimiz, ev ve ofis temizliği yaparken, tüm hususlara dikkat etmekte, teknik aparat ve ekipmanları ile en içinden çıkılmaz durumlarda bile üstün başarı göstermektedir. Yirmi beş yıllık tecrübeye sahip firmamız, bu sayede geçmiş devamlı müşterilerinden oluşan büyük ve geniş bir ağa sahip olmuştur.

Ev temizlik hizmetlerinde gündelikçi personel çalıştırırken dikkat

Süper Temizlik Şirketi, sizlere hem çevre dostu fiber temizlik malzemeleriyle temizlik yapmakta hem de yaptığı işlerde olabilecek en iyi sonucu garanti etmektedir. Temizlik şirketimiz yıllardır bu sektörde olup işin en sağlıklısını ve en kalitelisini yapmaktadır. İş bilir kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren personelleriyle ve doğa dostu ürün ve teknikleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. Duvar temizliğinden cam temizliğine, halı temizliğinden koltuk temizliğine bütün ev temizlik işleri tarafımızca yürütülmektedir.

Ev Temizliği ve Ofis Temizliği 

Eşyalı Ev Temizliği: Eşyalı ev temizliği yaparken zor olan temizliği yapmaktan ziyade alan açmaktır. İşi bilmeyen personeller en çok bu konuda zorlanmakta ve sakarlık yapmaktadır. Bu sakarlıklar bazen bir koltuğu çekerken kendine, beline filan zarar vermek. Ben de eşyaları döküp kırmak şeklinde olabiliyor maalesef.  Boş daireden farklı nitelikte çalışma gerektiren tüm ev işlerinde önce çalışılacak alan açmalı sonra işe başlanmalıdır. Tüm mobilya malzemesine uygun bez ve kimyasal seçimi daha işin öncesinde düşünülüp hazırlanmalıdır.

Eğer bir şirketten yardım alınıyorsa halı ve koltuk temizliği için mutlak makine istenmelidir. Günümüzde sözde bir çok temizlik şirketi, makine, malzeme göndermeden 2 kova ile 2 kadın personel gönderip güya ev temizlik hizmeti sağlıyorlar. Mağdur olan müşterinin zamanı kısıtlı, gelenleri gerimi göndersin yoksa olduğu kadarı ile evi temizletsin.

Bu gibi sorunlar ile karşılaşmadan önce ehil bir temizlik şirketi mi diye derin bir araştırma yapmalısınız. Bir defa bu araştırmayı doğru yaptıktan sonra ömürlük bir temizlik firması ile çalışmaya başlayarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

İstanbul’da ev temizliği için profesyonel ekipler Süper Temizlik’te full kadro, full makine sistemleri dahil bulunmaktadır.

Boş ev temizliği; biraz açacak olsak inşaat sonrası boş daire temizliği, boya badana sonrası boş daire temizliği, kiracı çıkmış boş daire temizliği, taşınma öncesi ve taşınma sonrası boş daire temizliği gibi bir çok talep oluşturan hizmet kolunun en iyi şekilde icrası gerekir. Her birey taşındığı evin temiz olmasını ister. Eşyalar gelmeden iyi bir temizlik oluşturulmamışsa sonraki temizlikler sıkıntı verir.

İnşaat sonu ev temizliği; en zor temizlik gözü ile bakılması gereken fakat kişilerin en fazla yanılıp kolay sandığı temizlik hizmeti koludur. Düzgün yapılmadığı takdirde eşyalar ve zemin döşemeleri ciddi zarar görür. Duvar ve tavan birleşimindeki kalan boyaların sonradan çıkartılması daha zordur. En kötüsü de taşınma esnasında getirdiğiniz eşyalarınızda  kirlenir. 

İnşaat sonrası temizlikte bulunması gereken vakum makinesi, buhar jeneratörü, teleskop, elektrik süpürgesi, merdiven, paspas aparatları, 4 renk bez, cam takımları vs.

Ev camlarının temizliği ; oturulan ev camlarının temizliği ya da inşaat sonrası daire camlarının temizliğinde, camı çizmeyen özel bıçak aparatlarımız ile yapılmakta, çerçeve temizliklerine de en az camlar kadar hassasiyet gösterilmektedir.

Dezenfektanlı Ev Temizliği; temizlik kavramı kısaca ortadan kir ve lekeyi uzaklaştırmak olduğuna göre biz bu kirleri uzaklaştırırken ortam hijyeni ve dezenfeksiyonunu sağlayabiliyor muyuz? Yani gözle görülmeyen bakteri, virüs vs. azaltabiliyor muyuz ve azalması için mevcut donanıma sahip miyiz?

Buharlı Ev Temizliği; buharın temizlikteki gücü yadsınamaz. Fakat bilinçli kullanılmadığı takdirde fayda yerine zarar verir. İyi bir buhar jeneratörünü kullanan personel ehil değil ise kirler daha da ortama yayılacak ve sonuç hiçte güzel olmayacaktır.

Ozonlu Ev Temizliği; Ozonu evinizin her yerinde güvenle kullanabilirsiniz. Ozon çok kuvvetli dezenfeksiyon gücüne sahip olduğu gibi hızlı etkileşime girer ve çok az miktarı yeterli olur. Ozon kalıntı bırakmadığı gibi her an oksijene dönüşür. Bu sebepten dolayı temizlediğimiz ortamlarda kimyasal kalıntısı kalmaz.

Buharlı temizlikte bir çok zaman vakum göz ardı edilmemelidir. Özellikle derinlemesine temizlik isteyen halı, koltuk gibi yüzeylerde buhar kullanıldıktan sonra mutlak vakum yapılmalıdır. Bazı cihazlar bu iki özelliği bir arada yapsa da uygulamada ayrı ayrı kullanmak gerekebilir.

Ev Duvarı Temizlik; saten duvar, yağlı boya duvar silimi, plastik boya duvar silimi, fayans duvarlar, mermer duvar, silinebilir kağıt kaplama duvar dahil her tür duvar yüzeyleri, uygun alkali kimyasallar kullanılarak temizlenir.

Ev halısı yıkama; ev halıları kiri ve lekeyi fazlaca barındırır ve bu halıları çoğu zaman dışarıda yıkamaya gönderdiğinizde farklı halılar ile birlikte yıkanan havuzlara attılır. Daldırma yöntemi ile yıkama sağlanması bazen fayda yerine zarar getirebiliyor. Halının renginin açılması, bakteri ve organizmalardan uzaklaşması anlamına gelmiyor oysaki.

Ev koltuğu yıkamakoltuk yıkama yanı sıra koltuk hijyeni önemli. Dikkat etmediğimiz kadar fazlaca kullandığımız koltuk ve kanepelerimizde , sandalyelerimizde bazen dışarıdan gelip üstümüz başımız ile oturabiliyoruz. Yada misafir ağırlıyoruz. Bazen de yataktan kalkıp pijamalarımız ile oturabiliyoruz.

Türlü türlü neden varken biz koltuk hijyenine fazla da dikkat etmiyoruz. Ya da kirlenmesin diye her gün oturduğumuz güzelim koltuklarımızın üzerini kaplıyoruz. O zaman en güzel çözüm olan vakumlu yıkama sistemini koltuklarımızda yılda iki defa uygulayarak kolaylıkla tüm bu endişelerimizden kurtuluyoruz.

Ev temizliğinde yapılan yanlışlar :

  • Çoğu zaman misafir öncesi yada acil durumlarda hızlı temizlik şirketi arayışına girip gerekli araştırmayı yapmadan ehil olmayan ellerden hizmet almak.
  • En düşük fiyatı veren (hizmette kalite ve deneyimi tam oturtamamış) ev temizlik firmalarından temizlik hizmeti almak.
  • Tozlanma artmadan periyodik şekilde hizmet alınmaması.
  • İş güvenliksiz kişi çalıştırılması
  • Malzeme seçiminin yüzeyin cinsine ve niteliğine göre yapılmaması
  • Koltukları silerek kiri içine gömmek
  • Temizlikte kullanılması sakıncalı kimyasalları sıkça kullanmak astım krizlerini tetikler.
  • Halı ve koltuklarda vakumsuz buhar uygulaması yapmak mite’ların oluşumunu hızlandırır. İyi bir ev temizlik şirketi tüm bu sorunların üzerinden gelecek ve zamanı size bırakacaktır.

Ev temizlik sektörüne yeni bir bakış açısı getiren şirket, modern mesken temizlik makineleri, temizliğin yanı sıra hijyeni ve dezenfeksiyonun gerçekleştiği başarılı çalışmalar, koku nem giderici uygulamalar, inşaattan çıkmış daire kaba temizliklerinin yapılması, zarar görmüş zemin temizlik işleri gibi ortam iyileştirmeye münhasır bir çok yenilemeler yapmıştır. Bütün bu yeniliklere rağmen temizlik firmalarının ekonomik ücret tabloları ile müşterinin karşısına çıkılarak sürümden tasarruf amacına gidilmektedir.

Bir Temizlik Şirketi Nasıl En Kaliteli Şirket Olabilir?

Başarılı bir ev temizlik etkinliği gerçekleştirmek isterseniz, haber sayfalarımızı mutlaka inceleyiniz.

İnşaat sonrası daire temizliğiher türlü ev temizliği, villa temizliği, bina temizliği hizmetleri, inşaat sonrası ev temizliği, boya badana sonrası ev temizliği, evde koltuk yıkama, kanape yıkama, masa sandalyesi yıkama hizmetleri, evde yerinde halı yıkama, ev zemin cilalama hizmeti, Periyodik ev temizlikleri, ayda bir ev temizlikleri, haftalık ev temizlikleri, çamaşır, ütü personeli gönderimi, sunum personeli gönderimi, boş ev temizliği, yardımcı personel gönderimi, eşyalı ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, ev dezenfektanı uygulaması.

İstanbul Ev Temizlik Şirketleri

Sonuç olarak ev temizliği arayışına giren hizmet alıcı, daimi süreçte de sabit ev temizlik firması ile çalışmış olmanın huzurunu yaşamaktadır. Bize ulaşmak için attığınız adımları boş çevirmiyoruz. Ev temizliğinde farklarımız ve  ev temizlik fiyatları hakkında Süper Temizlik’den bilgi alınabilir.

Ev hanımlarının ve çalışan bayanlarımızın yaptığı ev temizlik işleri ne kadar güvenilir olsa da şirketimizin sahip olduğu teknolojik ekipmanlara sahip değiller. Bu yüzden her yıl yüzlerce kadın allerjik hastalıklara yakalanmaktadır. Temizlik malzeme ve kimyasallarımız son derece güvenilirdir. Hiçbir şekilde yan etkisi bulunmaz ve hiçbir zaman alerjik etkileri yoktur.

SÜPER TEMİZLİK