Süper Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik

Süper temizlik.com.tr| Blog - Süper Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik

Süper Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik
Ücretsiz İlan Sitesi

Sahibinebak.com
Sahibinebak.com

Süper Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik şirketimizin hizmet verdiği bir alandır. İnşaat Temizliği ciddiyet ve tecrübe isteyen bir uygulamadır. Süper Temizlik olarak Müşteri Memnuniyeti,güven duygusu ile İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatlarında ekonomik seçenekler sunmaktayız. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz; ev, ofis, fabrika, villa vb. alanlarda inşaat sonrasında meydana gelen pisliği ve kiri temizleme hizmetimizdir.

Çok kapsamlı, yorucu ve detaylı bilgi gerektiren bir hizmettir. Özellikle yeni ev alanlar bu hizmetimizden çok faydalanmaktadır. İnşaat sonrasında evlerin çok kirli, inşaat kalıntıları ile dolu olduğu bilinen bir geçektir. Ev sahipleri de bu kalıntıları temizlemeye çalışsalar da bir süre sonra yardıma ihtiyaç duyduklarını fark ederler. İşte tam olarak bu noktada profesyonel destek almak çok önemlidir. Profesyonel inşaat sonrası temizlik hizmeti arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Evinizi en kısa sürede tüm kirlerden, kalıntılardan arındıracak ve sizlere tertemiz bir ortam teslim edeceğiniz. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz yalnızca evlere değil iş yerlerine, ofislere, fabrikalar, kurumlara, villalara vb. mekânlarda sizlere sunulmaktadır. Özellikle bu temizlik kapsamın cam-çerçeve temizliği, etiket-bant çıkartma temizliği, boya ve harç malzemelerini temizleme işlemleri yapılmaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetinde tüm mekân dıştan ve içten profesyonelce silinir ve ardından diğer işlemlere geçilir.

İnşaat Sonrası Temizlikte Kaliteli Malzemeler

İnşaat sonrası temizlik hizmeti diğer temizlik hizmetlerinden daha hayati ve önemli olan temizlik hizmeti olmaktadır. Temizlikte kullandığımız malzemeler son derece kaliteli ürünlerdir. Yorucu ve uğraştırıcı bir hizmet olmasından dolayı kişiler bu noktada profesyonel temizlik şirketlerine başvururlar. İşte bizler de vermiş olduğumuz inşaat sonrası temizlik hizmetimiz ile bu alanda tanınmış ve sevilen bir firma olmayı başarmış bulunmaktayız. İnşaat sonrası temizlik hizmetleri oldukça geniş kapsamlı ve bilgi birikimi gerektiren bir hizmettir. Bu nedenle çalışanlarımız arasında yalnızca bu alanda yıllardır hizmet vermiş ve hangi ürünü nerede uygulayacağını bilen çalışanlarımızı bu ekibe dâhil etmekteyiz. Bu sayede yanlış temizlik uygulamalarının da önüne geçilmektedir.

Ekiplerimiz ilk olarak bu temizlik hizmetimizi istediğiniz alan gelir ve durum değerlendirmesi yaparlar. Ardından planlı bir şekilde dağılarak iş paylaşımı yaparlar ilk olarak camlarda ve çerçevelerde bulunan harç, kireç, jelatin, bant vb. malzemeler temizlenmektedir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta cam temizliğinde kullanılan aletler ve malzemeler olacaktır. Tecrübeli ekibimiz bu nedenle cam temizliğinde kullanılmasında sakınca bulunmayan aletler ile camlarda bulunan harcı, kireci çıkartırlar. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz kapsamında tüm odaların ve balkonların temizliği profesyonel bir şekilde sağlanır. Camların temizliği yapıldıktan sonra duvarların tozu uygun olan malzeme ile alınmaktadır. Duvarların tozları alındıktan sonra sıra inşaat sonrası temizlik yapılan alanda bulunan dolaplara, kapaklara gelmektedir. Mutfak dolaplarının iç kısımlarında bulunan tozlar, kirler vakum ile çekilirler ve ardından içleri, dışları, yanları silinerek ince bir şekilde mutfak dolaplarının temizliği yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler dolaplara, duvarlara ve camlara zarar vermeyecek olan hepsinin yüzeyine uygun olarak seçilmektedir.

Sorunsuz İnşaat Temizliği Hizmeti

Camların, duvarların ve mutfak dolaplarının temizliğinin ardından profesyonel ekibimiz hız kesmeden inşaat sonrası temizlik hizmetlerine devam ederler. Amaç en kısa sürede maksimum temiz bir şekilde evlerde inşaat sonrası temizlik hizmetini tamamlamaktır. Tuvalet ve banyolarda bulunan inşaatın ardından kalan boya, harç, kireç ve alçı gibi malzemelerin izleri kazıyarak çıkartılır. Bu işlemde yüzeyin zarar görmemesine bilhassa dikkat edilmektedir. Bu işlemin ardından ince bir şekilde inşaat sonrası temizlik yapılarak, banyo dolaplarında bulunan aksesuarlar ve dolaplar silinir, kimyasal maddeler yıkanır ve akıtılır. Petek, kapı ve prizlerde bulunan harç kalıntıları silinir, temizlenir. İnşaat sonrası temizlik işleminde evin sahip olduğu zemine göre zemin temizlemesi yapılır. Balkonlar, camlar, mermerler, dolaplar, kapılar, zeminler vb. tüm alanların ince bir şekilde inşaat sonrası temizlik hizmeti yapılmaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz için bizleri iletişim bilgilerimiz üzerinden arayabilirsiniz.

 

İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

İnşaat sonrası temizlik fiyatları şirket olarak ekonomik ve tüm işletmelerin hizmet alabileceği seviyededir.  İnşaat Sonrası Temizlik fiyatları için diğer sitelerde araştırma yapabilirsiniz, fiyatları karşılaştırdığınızda göreceksiniz ki Bemay en uygun fiyatlarla sizlere hizmet veriyor olacaktır.

SÜPER TEMİZLİK