Takma Kirpik Yapıştırıcısı Nasıl Temizlenir? - Takma Kirpikler Nasıl Temizlenir?

Takma kirpik yapıştırıcısı gözden nasıl çıkar? | Takma kirpik nasıl çıkarılır? | Takma Kirpik yapıştırıcısı - SüperTemizlik

Takma Kirpik Yapıştırıcısı Nasıl Temizlenir? - Takma Kirpikler Nasıl Temizlenir?
Ücretsiz İlan Sitesi

Sahibinebak.com
Sahibinebak.com

Takma Kirpik Yapıştırıcısı Nasıl Temizlenir? - Takma Kirpikler Nasıl Temizlenir? - Takma kirpik yapıştırıcısı gözden nasıl çıkar?

Göz Makyajı Temizleyicisi Kullanmak

1-Takma kirpiklerin için doğru göz makyajı temizleyicisi formülünü seç. Yağ bazlı makyaj temizleyicileri genellikle kirpik yapıştırıcısını çıkarmakta en etkili olanlardır. Öte yandan, kirpiklerini yeniden kullanmayı planlıyorsan yağsız bir formül kullanmak en iyisidir. Kirpiklerin üzerinde kalan yağ kalıntısı gelecekte yapıştırıcının kirpik şeridine tutunmasını zorlaştırabilir.

2-Bir pamuklu çubuğu göz makyajı temizleyicisine batır. Çoğu göz makyajı temizleyicisi zararsız olacak şekilde tasarlanmıştır ama bazıları gözleri tahriş edebilir. Temizleyiciyi gözlerine kaçırmamak ve nereye gittiğine odaklanabilmek için, en iyisi bir pamuklu çubuk kullanmaktır. Pamuğu ıslat ama temizleyicinin damlamamasını sağla.

3-Pamuklu çubuğu göz kapağının üstündeki kirpik şeridinde gezdir. Pamuk, temizleyiciyle ıslanınca bunu takma kirpiklerin göz kapağına dayandığı birleşim noktası boyunca gezdir.

4-Çıkarıcının göz kapağında birkaç dakika beklemesine izin ver. Temizleyicinin yapıştırıcıyı tamamen çözmesi bazen biraz zaman alabilir. Yapıştırıcının yapışkanlığını kaybetmeye başlamasını sağlamak için onu kirpik şeridinde 1 ila 3 dakika beklet.

5-Kirpikleri dış köşelerinden tutup çekerek çıkar. Takma kirpiklerin kolayca hareket ettiğini hissedebildiğinde parmağını düz bir şekilde kirpiğine koy. Yukarı ve dışa doğru çekerek ciltteki gevşekliği gider.

 

SÜPERTEMİZLİK