Temizlik Bayilikleri Veren Firmalar ve Bayilik Şartları

Süper temizlik.com.tr| Blog - Temizlik Bayilikleri Veren Firmalar ve Bayilik Şartları

Temizlik Bayilikleri Veren Firmalar ve Bayilik Şartları
Ücretsiz İlan Sitesi

Sahibinebak.com
Sahibinebak.com

Temizlik bayilikleri yatırımcılarına büyük bir karlılık sunuyor. Temizlik hizmetinin verilmesi, temizlik ürünleri ya da temizlik ekipmanları satışı temizlik sektöründe faaliyet gösteren girişimcilerin işlerinin her daim yoğun olmasını sağlıyor. Hem sağlık standartlarının yükseltilmesi hem de prestij için gerekli bir ihtiyaç olan temizlik faaliyetleri iş kurmak isteyen girişimcilere çeşitli iş fikirleri arasından seçim yapma olanağı da tanıyor. Bu yazımızda temizlik sektöründe bayilik veren firmalar ve bayilik almak isteyenlere özel bayilik şartları hakkında bilgi bulabilirsiniz.

1. Sabuncuoğlu Kimya Bayilik

Araç içi döşeme temizleyicileri, halı şampuanları, temizlik jelleri, deterjanlar, bulaşık deterjanları vb. ürün grupları ile temizlik sektöründe kendisine yer edinen Sabuncuoğlu Kimya merkezi İzmir’de olan ve temizlik ürün bayilikleri adı altında girişimcilerle buluşmak isteyen bir firmadır. Yüksek performanslı ve insan sağlığına zararı olmayan temizlik ürünlerini satarak gelir elde etmek isteyen girişimcilerle yola çıkan Sabuncuoğlu Kimya doğa dostu temizlik ürünleri ile beğeni toplamaktadır. Siz de temizlik bayilikleri almayı düşünüyorsanız Sabuncuoğlu Kimya yetkilileri ile iletişime geçerek karlı bir birlikteliğe ilk adımı atabilirsiniz.

2. Gökçe Temizlik Ürünleri Bayilik

Turistik tesislere, fabrikalara, okullara, özel ve kamu kuruluşlarına, spor salonlarına, yemekhanelere, cafelere ve evlere yönelik farklı temizlik ürünleri sunan firma bayilik veriyor. Gökçe Temizlik Ürünleri geniş ürün yelpazesiyle ve bayilerine sunduğu desteklerle ticari faaliyetlerini başlatmak isteyenlerin takdirini topluyor. İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Afyon, Uşak, Kütahya, Çanakkale, Balıkesir ve Eskişehir gibi illere bayilik veren Gökçe Temizlik bayilik bütçesi 20 bin TL ila 50 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Temizlik bayilikleri almak isteyenlerin bayilik süreçleri ile ilgili Gökçe Temizlik firma yetkilileri ile görüşmeleri gerekir.

 

3. Clean Life Bayilik

2004 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan Clean Life, ülke genelindeki 50’den fazla şubesiyle haşere ilaçlama ve kontrol hizmetleri sunan bir firmadır. Kapalı alan böcek ilaçlama ve açık alan böcek ilaçlama olmak üzere iki önemli temizlik hizmeti sunan marka temizlik bayilikleri almak isteyen girişimcilerle karlı bir iş imkanı paylaşmaktadır. Siz de temizlik sektöründe bayilik almayı düşünüyorsanız Clean Life bayilik alarak hem villalara hem toplu konutlara hem AVM’lere hem kurumlara hem de açık alanda böcek ilaçlama hizmeti ihtiyacı duyan tüm yerlere hizmet verebilirsiniz. Clean Life bayilik şartları ile ilgili detaylar için firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

4. Cleanvac Temizlik Makineleri Elektrikli Araçlar Bayilik

1990 yılında halı koltuk ve genel temizlik hizmetleri vererek sektöre giriş yapan Cleanvac 1993 yılında Cleanvac markası adı altında sanayi tipi süpürge, basınçlı yıkama makinesi, sert zemin temizleme otomatları ve halı yıkama makineleri üretimine başlamıştır. Daha temiz bir dünya için çalışmalarını sürdüren firma temizlik makineleri bayiliği vermektedir. Geniş bir kitleye satış yapmak isteyen ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası benimseyen girişimcilerle yola çıkmak isteyen Cleanvac bayilik şartları firma yetkililerinden öğrenilebilir. Yine de firmadan bayilik almak için gerekli yatırım sermayesinin 100 bin TL dolayında olduğu bilinmektedir.

5. Işıltı Temizlik Bayilik

1997 yılından bu yana temizlik sektöründe faaliyet gösteren Işıltı Temizlik, temizlik bayilikleri almak isteyen girişimcilerle satış ağını genişletmek istiyor. Türkiye geneli için anahtar teslim bayilik süreçleri yöneten firma bayilerinden franchise bedeli, cirodan katkı payı, marka kullanım bedeli ve isim hakkı ücreti gibi ödemeler talep etmiyor. Işıltı Temizlik bayilik sistemine dahil olup kendi markasıyla ticari faaliyetlerini başlatmak isteyen girişimcilere avantajlı teklifler sunan Işıltı Temizlik bayi adayının vergi mükellefi olmasını, yatırım için gerekli finansmana sahip olmasını ve kaliteli hizmet prensibiyle hareket etmesini istiyor. Siz de Işıltı Temizlik bayileri arasında yer almayı düşünürseniz firmaya mail atabilir ya da irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz.

 

6. Technolog Mikrofiber Temizlik Bezi Bayilik

Temizlik ürünleri bayilikleri ile ilgilenen girişimcilerle satış ortaklığı kurmak isteyen Technolog firması kısa sürede yüksek kazanç elde etme şansı sunuyor. 3 farklı marka ve 20’nin üzerinden çeşidiyle mikro fiber bez üretimi yapan Technolog bayilerinden fiziki bir işletme kurmasını beklememektedir. Ürün özelliklerini öğrenebilecek, eğitime katılabilecek ve satış yönü kuvvetli bayiler arayan firma mini shop satış notaları açılmasına da sıcak bakmaktadır. Seçilecek iş birliği modeline göre temizlik bayilikleri almak isteyen girişimcilerden 300 TL – 10 bin TL arasında sermayeye sahip olmasını isteyen firma bayilerine taksitle ödeme imkanı da sunmaktadır. Aktif saha tecrübesine sahip olup müşteri portföyünü genişletebilecek girişimciler Technolog bayilikleri alarak yüksek kazanç sağlamaktadır.

7. Mapro World Profesyonel Temizlik Bayilik

Temizlik hizmetleri ile gelir elde etmek isteyen girişimcilerle iş ortaklığı yapan Mapro World niş temizlik ürünleri ve hizmetlerini tüketicilere sunmaktadır. Temizlik bayilikleri almak isteyen girişimcilerden ürünlerin satışı ve dağıtımı için bir adet van araç temin etmesini bekleyen firma girişimcilerin aktif saha satış tecrübesine sahip olmasını da şart koşmaktadır. Mapro World bayilik sürecinin başlatılması için firmayla iletişime geçilmesi ve yüz yüze görüşülmesi gerekmektedir. Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Yalova, Çanakkale, Bursa, Düzce, Bolu, Bilecik, Kocaeli ve Sakarya illerinden gelecek bayilik istekleri firma tarafından değerlendirilmeye alınacaktır.

SÜPER TEMİZLİK