Temizlik Şirketleri Arasında Doğru Tercih Nasıl Yapılır?

Süpertemizlik.com.tr| Blog - Temizlik Şirketleri Arasında Doğru Tercih Nasıl Yapılır?

Temizlik Şirketleri Arasında Doğru Tercih Nasıl Yapılır?
Ücretsiz İlan Sitesi

Sahibinebak.com
Sahibinebak.com

Temizlik Şirketleri Arasında Doğru Tercih Nasıl Yapılır?

 

Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biri haline gelen temizlik; zamanla kendi ekseninde büyük bir ekonomi meydana getirmiş, insanların emek ve zaman açısından eksiklerini gidermek adına temizlik şirketleri ortaya çıkmıştır.

Temizlik sektörü kendi içerisinde alanlara ayrılmakta ve bu alanlarda uzman temizlik şirketleri insanlara daha kaliteli bir hizmet vermek için birbirleriyle yarışmaktadır. İnsanların ihtiyaçlarından doğan temizlik şirketi alanları, personel ve ekibin profesyonel bir hizmet sunmasına imkan sağlamaktadır.

 

Temizlik şirketleri hangi alanlarda hizmet sunmaktadır?

Ev temizliği, ofis temizliği, klinik temizliği, restoran temizliği, cam temizliği, apartman temizliği ve bahçe bakımı gibi alanlar başta olmak üzere temizlik şirketlerinin konumlanmış olduğu her bölgede hizmet verilebilir.

Temizlik şirketleri için önemli olan insanların ihtiyaçlarıdır. Temel amaç, insanların emek ve zaman açısından kazanç sağlamasıdır. Başarılı bir sonuç ise hem temiz bir yaşam alanı hem de tasarruf sağlamaktadır. Ev temizliği için zamanı olmayan insanlara çözüm üreten temizlik şirketleri, iş yerleri için düzenli hijyen imkanı tanımaktadır. Böylece insanlar sorunlarını doğru temizlik şirketlerini tercih ederek  giderebilmektedir.

Kısaca nelerden bahsedeceğimize göz atalım.

1) Temizlik şirketi nedir?

2) Temizlik şirketi ne yapar?

3) Temizlik şirketleri hangi alanlarda hizmet verir?

4) En doğru temizlik şirketi nasıl seçilir?

Merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak için madde madde inceleyeceğimiz başlıklarımıza geçelim.

Temizlik Şirketi Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere her çeşit alanda uzman personeli ve ekibiyle temizlik hizmetleri sunan şirketlerdir. Ev temizliği, ofis temizliği, cam temizliği, hastane temizliği gibi konularda belli bir alanda hijyen sağlamak adına personel servisi sunan temizlik şirketleri, alan genişliği veya temizlik türüne göre fiyat belirlemektedir.

Hizmet almak için belirlediğiniz alanın temizlik fiyatını hesaplamak için menü başlıklarımıza göz atabilirsiniz.

İstanbul temizlik şirketi arayışında olan birçok kişi ve firma, internet aracılığıyla temizlik hizmetlerinden faydalanmaktadır. Bu nedenle piyasadaki rekabetin üst düzeyde olduğunu belirtmek mümkündür. Bu sayede temizlik şirketlerinin hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin de arttığını söyleyebiliriz.

Rekabetin yüksek olmasının bir diğer faydası ise ekonomik anlamda kullanıcılara yansımaktadır.

Her bütçeye uygun fiyatlar ile istediğiniz temizlik hizmetini alabilir, memnun kalmanız suretiyle devamlı hizmet alarak kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Profesyonel ellerden size uygun ekonomik ölçekte hizmetler bulabilirsiniz.

Temizlik Şirketi Ne Yapar?

Kapsamlı bir temizlik şirketi, uzman ekibi, kaliteli malzemesi ve müşteri ilişkileriyle farklı alanlarda temizlik hizmeti sunabilir. Bazı temizlik hizmetleri, şirketler tarafından odak noktası olarak belirlenerek uzmanlaşma yoluna gidilmektedir.

Ev temizliği ve ofis temizliği bu noktada en çok talep gören alanlardır. Ofis temizliği alanında uzman personeller tarafından titizlikle temizlenir, iş yerlerinin tertip ve hijyeni her zaman sağlanmış olur.

Temizlik şirketi bu hususta insanların ihtiyaçlarına kurumsal bir cevap sağlamaktadır. İnsanlar ihtiyaçlarına kolaylıkla çözüm bulabilmekte, hızlı bir şekilde temizlik hizmeti alabilmektedir. Gayet basit ve hızlı bir hizmet sunan temizlik şirketleri telefon veya mail yoluyla ihtiyaçlarınıza anında çözüm getirmektedir.

 Temizlik Şirketleri Hangi Alanlarda Hizmet Verir?

Hijyen, düzen ve temizliğe en çok ihtiyaç duyulan alanlarda profesyonel bakım sağlayan temizlik şirketleri birçok alanda hizmet verebilmektedir. Talep doğrultusunda evden okula, hastaneden plazalara kadar her yerde temizlik hizmeti verilebilir.

Belli başlı temizlik hizmetleri ise şunlardır; ev temizliği, ofis temizliği, cam temizliği, apartman temizliği, klinik temizliği, okul temizliği, merdiven temizliği, restoran temizliği.

Ev Temizliği

Her yaşam alanında olduğu gibi evler de en sık temizlik ihtiyacı duyulan bölgelerdir. Genellikle günlük hayatın yoğunluğu içerisinde enerji ve zaman bulamayan insanlar tarafından tercih edilen ev temizliği hizmetleri, evin düzenli aralıklarla dip köşe temizlenmesini ve hijyenin korunmasını sağlar.

Ofis Temizliği

Birçok insanın bir arada bulunduğu ofis ve plaza ortamlarında ofis temizliği ihtiyacı bulunmaktadır. Ofislerde bulunan her alanın detaylı ve düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Ortak kullanım alanları başta olmak üzere ofis temizliği düzenli olarak uygulanmalıdır.

Apartman Temizliği

En çok  temizlik ihtiyacı duyulan alanlardan biri olan apartmanlarda; merdiven, cam ve genel temizlik düzenli olarak yapılarak hijyen sağlanmaktadır. Apartman yönetimi ile anlaşmalı olarak en uygun gün ve zaman aralıklarında apartman temizliği yapılmaktadır.

Klinik Temizliği

Hijyenin öneminin en üst seviye olduğu hastane ve klinik ortamlarında temizlik şirketi olarak hizmet veren Estanbul Art, kalitesini her alanda olduğu gibi burada da göstermektedir. Hastane temizliği de en az diğer alanlarda olduğu kadar düzenli olarak yapılmalı ve önemi bilinmelidir.

Her biri uzmanlık isteyen bu alanlarda hizmet talebinde bulunan kişi veya kurumlar, alanın yapısına uygun materyaller ve profesyonel personellerden temizlik hizmeti alma amacındadır. Her işi uzmanına bırakma anlayışı ile hareket eden insanlar doğru temizlik şirketleri ile çalışmak ve uzun vadede kazanç, başarı ve huzur elde etmektedir.

Aklınıza ilk gelen soru; temizlik alanlarına göre hizmet bedelinin ne ölçekte değiştiği olabilir. Bu soruya detaylı ve net bir cevap vermek mümkün değildir çünkü hizmet içeriği bu sonucu etkileyecektir. Zemin, cam, merdiven, oda düzeni veya komple temizlik yapılacaksa fiyat üzerinde güncelleme olacaktır.

Genel hatlarıyla temizlik fiyatları birim alanın genişliğine göre hesaplanmaktadır.

En Doğru Temizlik Şirketi Nasıl Seçilir?

Eğer temizlik ihtiyaçlarınıza yönelik başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz güvenilir bir temizlik şirketi arıyorsanız, size birkaç adımda doğru tercihi yapmanıza yardımcı olmak amacındayız.

Doğru temizlik şirketini seçerken nelere dikkat edilmelidir?

 

Kurumsal Şirketleri Tercih Edin

Hangi temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız duyun, kurumsal bir çalışma prensibi olan bir temizlik şirketi tercih edilmelidir. Doğruya atacağınız ilk adım sizi diğer noktalarda da doğrulara götürecektir. Bu nedenle mümkün mertebe en iyi seçimi yapmaya özen gösterilmelidir. Kurumsallık; hem güven hem de hizmet anlamında size memnuniyet garantisi verecektir.

Temizlik şirketinin web sitesi, sosyal medya hesapları, ofisi ve müşteri ilişkilerinden yola çıkarak ne kadar kurumsal olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

 

Güvenilirliğe Önem Verin

Temizlik sektöründe en önemli noktalardan biri güvenilirliktir. Ne kadar kaliteli hizmet sunsa da şirketin randevularını aksatmaması ve kaliteli personellerle çalışması konusunda güven sorunu yaşanmamalıdır. Resmi belgelere sahip olmayan temizlik hizmetlerinden uzak durulmalıdır.

Doğru temizlik şirketi, randevularına zamanında hizmet sunan, sigortalı çalışanlarıyla asla güven sorunu yaşamamalıdır.

 

Referanslara Göz Atın

Doğru temizlik şirketini seçmeden önce mutlaka çalıştığı kişi veya şirketlere göz atılmalıdır. Kurumsal referanslara sahip bir temizlik şirketi güvenilirlik seviyesini artıracağı gibi hizmetinin kalitesini de ortaya koymaktadır.

Karar aşamasında dilerseniz şirketin referanslarına web sitesi aracılığıyla ulaşabilir, alınan temizlik hizmeti için memnuniyet araştırması yapabilirsiniz. Böylece tercihinizi daha güvenle ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Şirketle Mutlaka Görüşün

Hizmet almayı düşündüğünüz temizlik şirketi ile mutlaka ofiste bir randevu oluşturmanızı öneririz. Böylelikle bire bir iletişiminizi kuvvetlendirir, güvenilirlik noktasında doğru bir adım daha atmış olursunuz.

Temizlik şirketi ile görüşme yaparak alacağınız hizmetin detaylarını daha net bir şekilde öğrenebilir, şirket ve temizlik hizmetleri hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara yetkili ağızlardan cevap bulabilirsiniz.

Piyasada bulunan birçok temizlik şirketi arasından en doğru tercihi yaparken zorlanıyorsanız, maddelerle açıkladığımız bu adımları izleyerek bir nevi eleme yaparak sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Süper Temizlik olarak temizlik sektöründe fark yaratmak ve size en iyi hizmeti sağlamak adına iyileştirmelerde bulunuyoruz. Web sitemizde bulunan fiyat hesaplama modülleri ile ihtiyacınız olan temizlik türüne ve alana göre toplam tutarı yaklaşık olarak hesaplamanıza olanak tanıyoruz.

 

Süper Temizlik Apartman Temizliği
Süper Temizlik Cam Temizliği
Süper Temizlik Ev Temizliği
Süper Temizlik Haşere İlaçlama
Süper Temizlik Halı Yıkama
Süper Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik
Süper Temizlik Koltuk Yıkama
Süper Temizlik Kuru Temizleme
Süper Temizlik Ofis Temizliği
Süper Temizlik Ütü Hizmeti (Ütücü)
Süper Temizlik Dış Cephe Cam Temizliği
Süper Temizlik Gündelikçi, Yardımcı Bayan
Süper Temizlik Hastane Poliklinik Temizliği
Süper Temizlik Okul Dershane Temizliği
Süper Temizlik İş Yeri Temizliği
Süper Temizlik Yurt Temizliği
Süper Temizlik Avm Temizliği
Süper Temizlik Fabrika Temizliği
Süper Temizlik Endüstriyel Temizlik
Süper Temizlik Villa Temizliği
Süper Temizlik Temizlik Hizmetleri

SÜPER TEMİZLİK