Tim Sigorta Acentesi

Firma Bilgileri
Firma No :
110694
Faks :
0212 223 27 04
Adres :
Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Ladik Sk. No:4 Hacıosman / Sarıyer / İSTANBUL

Şirket Tanımı

Tim Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi merkezi İstanbul'da 2004 yılında Mehmet Timur KARABULUT ve Suat AĞCA ortaklığında kurulmuştur.Şirket 13 yılın birikim ve deneyimi ile hali hazırda, Elementer branşta sektörün önde gelen 5 şirketinin tam yetkili A acenteliğinin yanısıra Sağlık Hayat,Bireysel Emeklilik ve Tarsim Sigortalarınıda kapsayan faaliyetlerini İstanbul Tarabya'da bulunan merkez ofisinde konusunda deneyimli uzman personeli ile sürdürmektedir.
 
Tim Sigorta; müşterilerine, gerek ve yeterli teminatları olası en uygun fiyat ile sunmayı kendisine öncelik edinmiş bir şirkettir. Bu bağlamda kuruluşundan itibaren yüksek müşteri memnuniyeti ve yenilenme oranları ve müşteri sadakati ile  başarılarının devamlılığını sağlamıştır.
 
01/01/2017 tarihinde yürürlüğe girecek olan Zorunlu katılım  BES sigortaları için Acenteliğimiz Allianz Yaşam ve Emeklilik ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Hizmet Tanımı

Sarıyer Sigorta Acenteleri , Sarıyer Kasko Sigortası , Sarıyer Trafik Sigortası , Sarıyer Dask Sigortası , Sarıyer Deprem Sigortası , Sarıyer Sağlık Sigortası , Sarıyer Konut Sigortası , Sarıyer Bireysel Emeklilik , Sarıyer Ferdi Kaza Sigortası , Sarıyer İnşaat Sigortası , Sarıyer İşyeri Sigortası , Sarıyer Yangın Sigortaları , Sarıyer Araç Sigortaları , Sarıyer Ucuz Trafik Sigortası , Sarıyer Ucuz Kasko Sigortası