Halil Bilgisayar

Firma Bilgileri
Firma No :
110675
İş :
Adres :
Adana / Çukurova Yurt Mah. Subaşılar Sitesi.71181 Sok.Zemin Kat

Şirket Tanımı

2010 Yılından itibaren müşterilerimize güven vererek yaptığımız işlerin arkasında durarak mutlu ve güler güzlü personellerimizle hizmetinizdeyiz.Vizyonumuz yenilikçi ve fark yaratan ürün ve hizmetlerle faaliyet gösterilen coğrafyalarda liderliği sürdürmek.Misyonumıuz ise yaygın satış kanallarıyla, sunduğu zengin ve kaliteli teknolojik ürün gamı ve kaliteli hizmetleriyle, müşterilerinin yanında olmak.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, etik kurallarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, gelişime ve geliştirmeye açık, genç ve dinamik bir firmadır.

Sunduğumuz teknolojik ürün gamı ve hizmetlerle; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, tedarikçilerle ilişkilerini sürekli geliştiren, çalışanlarının gelişimine önem veren, kalite yönetim sisteminin sürekliliğini ve etkinliğini modern yönetim tekniklerini uygulayarak sağlayan, ölçen ve iyileştiren, yeniliklere açık bir firmayız.

Hizmet Tanımı

Elektrik - Elektronik ve Bilgisayar Mühendisleri, Bilgisayar Yazılımları, Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Parçaları ve Malzemeleri