Arge Grup San. Ve Tic.ltd. Şti.

Firma Bilgileri
Firma No :
110621
Faks :
0342 215 43 05
Adres :
Değirmiçem Mahallesi Gazimuhtarpaşa Bulv. No:27 Şehitkamil /GAZİANTEP

Şirket Tanımı

Arge Grup Kimdir ?

Teknoloji ürün ve hizmetlerin en iyisine, yüksek hızla ve güvenle ulaşmak, işletmeler için her geçen gün daha da yaşamsal ve gerekli. Bu nedenle teknoloji çözümlerinin dağıtımı, dolaşımı, ulaşımı hızlı ve kusursuz gerçekleşmelidir. Çünkü başarı; hedeflerinize yönelirken tüm süreçlerde rakiplerinize göre kesintisiz tasarruf sağlayabilmeniz ve rekabet gücünüzü en yüksek seviyeye çekebilmeniz ile doğru orantılıdır. Bu hizmeti güleryüz ve hizmet kalitesiyle Arge Grup birleştirmektedir. 

Her türlü kişisel bilgisayardan veya sunucu,storage, bilgisayar çevre birimlerine, ip kameradan yazılıma kadar geniş bir ürün portföyü bulunan, 2000 yılında faaliyete geçen Arge Grup, Gaziantep'den ve Anadolu'ya ve İstanbul'a yayılmış iş ortakları, bölge personelleri ile kurumsal teknoloji alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

  • Teknoloji sektöründe müşteri beklentisi ve ihtiyaçlarının doğrultusunda satış öncesi, satış ve satış sonrası servis hizmetlerinde en güvenilir ve en verimli biçimde üstün hizmet sunmak.
  • Sektördeki öncü rolümüzü koruyarak, pazar payımızı artırmak.
  • Daimi müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak.
  • Kanunların üstünlüğüne riayet etmek, işimizi bir bütünlük içinde yönetmek, nerede olursak olalım fertlerin hassasiyetlerine ve kişi haklarına saygılı olmak

Vizyonumuz

  • Arge Grup teknolojinin son gelişmelerine, yeniliklere önem verir yeni projeler ürün ve hizmetler geliştirir ve bunları uygular.
  • Müşterimize, dürüstlüğe ve ticaret ahlakına duyduğumuz saygı anlayışımız daimi olacaktır.
  • Amacımız ürünlerimizle, verdiğimiz hizmet ile çalışma metodlarımız ile sürekli en mükemmele ulaşma doğrultusunda olacaktır.
  • Hizmet almak için bizi tercih eden müşterilerimiz, karşılığında ürün kalitesi, hizmet kalitesi ve herşeyden önemlisi kaliteli ürün (hizmet) satın almış olacaktır.
  • Arge Grup her zaman ve heryerde sunduğu iş sonrası servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini maksimum noktada tutmayı hedeflemektedir. Eğitimli personellerimiz müşteri ilişkilerini profesyonel, saygın ve analayışlı bir şekilde yürütür.
  • Bizler kar politikasının ötesinde ürün ve hizmet kalitesine önem veririz.

Hizmet Tanımı

ip camera çözümleri, sistem odası çözümleri, barkod sistemleri çözümleri, network çözümleri, Devlet Malzeme Ofisi Katalog Cozumlerimiz