Bilgi Birikim Sistemleri

Firma Bilgileri
Firma No :
110671
İş :
Faks :
0 (216) 373 99 93
Adres :
Yeni Sahra Mah. Fatih Cad. No: 8 Ataşehir / İstanbul

Şirket Tanımı

1992 yılından beri Bilgi Teknolojileri sektöründe var ​olan BİLGİ BİRİKİM SİSTEMLERİ (BBS), bütün dikkatini müşteri memnuniyetine odaklamış ve bu amaç doğrultusunda kendisini sürekli olarak geliştirmeyi temel ilkesi haline getirmiştir.

Müşteri memnuniyetini sağlayabilmenin temel parametreleri, UZMAN bir kadro ile, ANAHTAR TESLİMİ projeler sunabilmek ve bu projelerin ARKASINDA DURABİLMEKTİR. BBS geniş, bilgili, sertifikalı bir teknik kadroya sahiptir. Bu kadro ilerleyen teknolojinin en son yeniliklerini kendi birikimine eklemek amacıyla hem nitelik hem de nicelik olarak sürekli gelişmektedir.
 
Bilgi Birikim Sistemleri'nin çözüm ve ürün portföyünde dünyanın lider markaları bulunmaktadır. Bu markaların sundukları çözümleri gerçekleştirebilmenin önkoşulu olan teknik altyapıyı oluşturmak, BBS'nin en önem verdiği konulardan birisi olmuştur.Bu amaçla her türlü eğitim ve seminer faaliyeti izlenerek müşterilerine teknik donanıma sahip çalışanlar ile hizmet veren bir firma yapısına kavuşmuştur.
 
BBS, müşteri memnuniyetinin en önemli unsurlarından birisi olan satış sonrası hizmet konusunu ayırt edici özelliklerinden birisi haline getirmiştir. Bu amaçla, problemlere süratle müdahaleyi gerçekleştirebilecek şekilde, kendi ofisinden müşterinin lokasyonuna uzaktan bağlanma altyapısını oluşturmuştur.
 

İDDİALARIMIZIN KANITI REFERANSLARIMIZDIR!

Hizmet Tanımı

DANIŞMANLIK DIŞ KAYNAK HİZMETLERİ BAKIM ANLAŞMALARI TEKNİK SERVİS SIZMA TESTİ