Lidya Grup

Firma Bilgileri
Firma No :
110648
Faks :
0 (216) 380 4106
Adres :
Şerifali Mah. Şehit Sk. No.6 34775 Ümraniye/İstanbul

Şirket Tanımı

2001 yılında İstanbul’da kurulan Lidya Grup, Türkiye geneline hizmet veren 4 farklı şirketi, 5 bölge ofisi ve 100’e yakın uzman personeli ile dün olduğu gibi bugün de doküman çözümlerinde birçok başarılı projeye imza atmaktadır. 

Doküman çözümlerinde dünya lideri Xerox’un en büyük iş ortaklarından biri olarak ticari hayatına başlayan Lidya Grup, güçlü finansal yapısı, yerel yapılanması ve uzman insan kaynağı ile sektörde farklılaşmakta ve bu gücü, istikrarlı büyümesi ile taçlandırmaktadır. 

Misyonunu sadece ürün ve hizmet tedarikçisi olmanın çok ötesine taşıyan Lidya Grup; her projeyi farklı bir vizyonla yorumlamakta ve sunmaktadır. 

Müşterilerine en uygun ürün, çözüm ya da servisi sunarak doküman üretim maliyetlerini düşürmeyi temel ilke olarak benimseyen Lidya Grup, bilginin dokümana dönüşmesi, işlenmesi ve saklanmasını içeren tüm aşamaları müşteri odaklı hizmet anlayışıyla projelendirmekte, tek noktadan tam hizmet sunmaktadır. 

Xerox’un ardından Nisan 2012 itibariyle Epson Türkiye tek Distribütörü olan Lidya Grup, CAD, iç&dış ekan baskı pazarında tek distribütor olarak atamıştır. 2016 yılında Lidya Grup’un Epson ürün gamı genişlemiş, fotoğraf baskı makinaları da hizmet kapsamına dahil edilmiştir. 

Kasım 2015 tarihinde Türkiye yatırımlarına hız veren EFI, geniş format baskı makineleri pazarında, Türkiye’de Lidya Grup ile ilerleme kararı almıştır. 

2001 yılından beri kurumsal pazarda elde ettiği başarıyı çoklu marka stratejisiyle pekiştiren Lidya Grup, Xerox, Epson ve EFI’yi bugün farklı ürün gruplarında Türkiye’de temsil etmekte; donanımı yazılımla entegre eden projeler üretmektedir.

Hizmet Tanımı

Satış Sonrası Destek Dokümanlar ister kağıt ister dijital olsun, müşterilerinize veya çalışanlarınıza hizmet vermek ve işinizi sürdürmek için gereklidir. Birçok şirket doküman süreçlerine ve baskı cihazlarına ne kadar zaman ve para harcadığının farkında değildir. Dokümanlarınızın kontrolünü ele almanıza ve süreçte %30'a kadar tasarruf sağlamanıza yardımcı olabiliriz. Nakit tasarrufu yapmak, doküman iş akışlarınızı otomatikleştirmek veya mobil baskı sağlamak istiyorsanız, uzmanlığımız size yardımcı olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen bizi arayınız.