Hakkımızda

Süper Temizlik 2020 yılında Türkiye'nin tüm İl ve ilçelerinde size özel bir yasam alanı oluşturmak üzere kurulmuş olan online hizmet platformdur. Kurumsal hedefleri ve kullanıcıların talepleri doğrultusunda hizmet alanlarını ve seçeneklerini geliştiren Süper Temizlik günümüz itibariyle Türkiye'nin İl ve İlçelerinde Süper Temizlik güvencesi ile sizlerle buluşuyor.

Ev temizliği, iş yeri temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe temizliği, kurumsal temizlikler hizmetlerimizden bazılarıdır. Süper Temizlik olarak öncelikle Türkiye'nin en iyi temizlik şirketi markası olmayı hedeflemekteyiz. Bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerle hedefimize her geçen gün yaklaşmaktayız. Yakaladığımız başarının sırrı ise müşteri odaklı  ve ihtiyaçlara göre esneyebilen çalışma anlayışımızdır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en az kendimizinki kadar tanıyor ve önemsiyoruz. Kalıplara hapsolmuş eski anlayışlarla değil aktif, dinamik ve  yenilikçi bir anlayışı benimsemekteyiz. 

Verdiğimiz hizmetin en önemli sac ayağının personel kalitesi olduğunun bilinciyle personel kadromuzu Türkiye'nin en iyi ve deneyimli personellerinden oluşturmuş bulunmaktayız. Personellerimizin mutlu ve huzurlu bir ortamda çalışması verimliliği arttıran bir faktördür.

 

Mutlu müşteriler için mutlu personellerin bir ön koşul olduğu bilinciyle çalışma koşulları oluşturmaktayız.

Aldığımız işin sorumluluğunu yüklenmekte, işin ilk anından son anına kadar her adımını takip etmekteyiz. İnsanı ve doğayı merkeze alan hizmet anlayışımızla her zaman yanınızdayız. Türkiye Temizlik Şirketleri arasında en fazla memnuniyet oranına sahip olan Süper Temizlik, siz değerli müşterlerine hizmet vermek için 7 / 24 gelen çağrıları cevaplamaktadır. Temizlik şirketleri arasında en hızlı çağrılara cevap vermekle beraber, istediğiniz saat aralıklarında temizlik hizmeti alabilirsiniz.

 

Ev ve ofis temizliği; çocuk, yaşlı, hasta bakıcılığı, hemşirelik ve refakatçilik; ders ve oyun eğitmenliği, sanatsal eğitmenlik, spor eğitmenliği, yabancı dil eğitmenliği ve özel ders hizmetleri gibi birçok alanda faaliyet gösteren Süper Temizlik insan odaklı hizmet anlayışıyla müşteri alanında memnuniyet oranı en yüksek şirket olma özelliğini kazanmayı hedeflemekte dedir.