Riva Reşatbey Boutique Business Hotel

Firma Bilgileri
Firma No :
110718
Faks :
0 322 401 00 01
Adres :
Reşatbey Mah. Adalet Cad. No:20 Seyhan / ADANA

Şirket Tanımı

RİVA  
REŞATBEY   BOUTIQUE & BUSINESS HOTEL

Adana'nın en merkezi ve iş bölgesinde, hava alanına 5km. mesafede bulunmakta birlikte , günümüzde sık yolculuk edenlerin gereksinimlerinin rahatlık, konfor ve teknolojinin ön planda tutulduğu RİVA REŞATBEY BOUTIQUE & BUSINESS HOTEL misafirlerine sıcak,dost ve sıra dışı servis anlayışı ile hizmet sunmaktadır.

RİVA REŞATBEY   BOUTIQUE & BUSINESS HOTEL odalarını tasarlarken iş seyahatlerinde olan misafirlerine sadece fonksiyonel ve ferah bir çalışma ortamı sağlamayı değil, aynı zamanda konforlu döşemesi ve yastık menüsü ile de misafirlerinin ertesi gün için kendilerini daha iyi ve zinde hissedecekleri bir ortam sunmayı hedeflemiştir.

48 standart,12 deluxe,3 junior suite,5 master suite olmak üzere toplam 68 odasıyla RİVA REŞATBEY BOUTIQUE&BUSINESS HOTEL misafirlerine tüm odalarda ve ortak kullanım alanlarında kablolu ve kablosuz internet hizmetini ücretsiz sunmaktadır.

Hizmet Tanımı

7/24 Otel, Konaklama, Aile Odaları, Rahat ve Temiz Odalar, Ücretsiz Wifi, Oda Servisi, Taksi Rezervasyonu, Restaurant, Çocuk Ekipmanları, Çamaşırhane Hizmetleri, Resepsiyon 7/24, Superior Oda, Deluxe Oda, Junıor Suite Oda, Senior Suite Oda, Corner Suite Oda, Teras Suite Oda, Engelli Odası, Restaurantlar, Bar & Pub'lar, Ramada Spa, Buhar Odası, Sauna, Türk Hamamı, Masaj Hizmetleri, Fitness Merkezi, Pilates, Toplantı Salonlarımız, 5 Yıldız Otel, Açıkbüfe Kahvaltı, A’Lacarte Restaurant, Pub, Firma Yemek ve Toplantıları, Alkollü İçki Servisi, 7/24 Oda Servisi, Uyandırma Servisi, Engellilere Uygun, Spa & Fitness Hizmetleri, Masaj Hizmetleri, Kapalı Yüzme Havuzu, Kablo Tv, Wi-Fi, Vale Parking